بايگانی وبلاگ

فهرست وبلاگ من

درباره من

من مدیر شرکت هانی نت هستم فعالیت اصلی ما درباره تجارت الکترونیکی و بورس جهانیست(Forex)

۱۳۸۸ شهریور ۲۲, یکشنبه

تصاوير خبری جالب از نقاط گوناگون جهان

تصوير جالب يك ايگوانا دو ساله در شهر بانكوك، پايتخت تايلند كه روي يك صندلي نشسته و مانند يك گيتاريست ماهر گيتاري را در پنجه هايش گرفته است.

چند قو در نزديكي مجسمه لا فورشت ژئان (‌چنگال غول آسا) كه در آب‌هاي ساحلي درياچه ژنو در سوئيس نصب شده، شنا مي‌كنند.


يك پسربچه فلسطيني فروشنده دمپايي در بخش شرقي شهر بيت المقدس در انتظار مشتري‌ها سرش را با تكه مقوايي پوشانده تا از تابش شديد آفتاب محفوظ باشد.


تصوير دامپروران باواريايي در لباس‌هاي سنتي و در جريان يك مراسم كه هر ساله در ايالت باواريا در آلمان برگزار مي‌شود، گاوهايشان را براي يافتن مراتع زمستاني در مناطق كوهستاني اين ايالت به همراه مي‌برند.


تصوير يك گلابي به شكل مجسمه بودا. هائو شيانزانگ، يك كشاورز و باغدار چيني وقت خود را صرف اين كرده كه گلابي‌هايي را به شكل مجسمه‌هاي بودا در باغش پرورش دهد.


منظره كشاورزاني كه با تراكتورهايي با عمر بيش از 50 سال از شهر سانتياگو وارد ميدان اصلي شهر لئون در ايالت كاستييا در اسپانيا شده‌اند.


تصوير جالب يك نوازنده گروه فرانسوي «له پرفه انكونو» در جريان نخستين روز فستيوال موسيقي در تئاتر شهر تاره گا، شهر كوچكي در ايالت كاتالونيا در اسپانيا.


اين جواهر زيبا و با شكوه با زمرد بزرگي كه در معدني در ناحيه بوياكا در نزديكي شهر مدلين در كشور كلمبيا كشف شده بود، ساخته شده است.


تصوير يك افعي شاخدار يكي از سمي ترين مارهاي جهان كه زيستگاهش در جنگل‌هاي كشور گابن در آفريقا است.


تصوير يك مغازه كوچك ساعت فروشي در شهر دهلي نو، پايتخت هند كه فروشنده‌اش حتي در انتظار مشتري نيز خلق و خوي خوش را از دست نمي‌دهد.

هیچ نظری موجود نیست: